לחוש - להרגיש – להבין

נעים להכיר. אני נורי ברקת -אימא לשתי בנות, סבתא ל 5 נכדים.  תארו לעצמכם את השמחה שלי:  לאחר 30 שנים מצאתי סוף סוף את השיטה להמיס את שריון השרירים והרקמות, להגיע לכאב החיים שמתבטא בגוף ,שאנחנו כל כך רוצים להשתחרר ממנו. 

קוראים לגישה שפיתחתי מגע ממקד. היא נולדה מהעיסוק שלי כמטפלת ברפואה משלימה, ומתוך איסוף מידע רב תחומי, לעזרה והעצמה עם כלים של מיסטיקה, אנרגיות ותדרים, פילוסופיה, אימון ומקצועות הטיפול. 

אני מתרגשת עבור כל אחד ואחת מכם כי הטיפול מהפכני בתחום המגע או האימון. והוא תהליך שבו המגע ממקד את התודעה במרחב שיש בו פתרונות וריפוי – ואנחנו רק צריכים להירגע. להניח לחושים להתרחב ולתודעה להתחיל לעבוד עבורנו. כטיפול יחידני הוא מהנה, וכתהליך הוא שווה חיים.

השחרור שלי

לכל אדם יש סיפור, הסיפור שלי עובר  דרך הניתוק מהאהבה ועד חיבור אליה מחדש. החיבור התחיל בהארה שחוויתי לפני שנים ארוכות. בעקבותיה החושים שלי התחדדו והתחלתי לראות את הנפש שבתוך הגוף, ואת הכמיהה שלה לאהבה.

למדתי והתמקצעתי במגוון רחב של שיטות טיפול בעיסוי ואמון. עיסוי שיאצו, שוודי, תאילנדי, אבנים חמות, טיפול עם קולנים, בקערות טיבטיות, תקשור, הילינג, רייקי מאסטר, NLP – הם רק חלק מהכלים המגוונים והידע.

כל תחום שלמדתי השאיר אצלי עוד ועוד שאלות. והתשובות שהתקבלו והוכיחו עצמן עם אלפי מטופלים מרוצים. את כל זה אני עוטפת היום כמתנה ומגישה אותה לכם כמגע ממקד.

הקליניקה שלי בכפר סבא והדלת שלי פתוחה. חילצו נעליים וכנסו למרחב שבו שוכחים את החוץ ונכנסים פנימה.